זמר גאגייאוקי אז לפני הכל חשוב להסביר כמה מושגי יסוד, ובניהם החשוב מכולם, הוא "הגורל".

אך חשוב להבין, ראשית הייעוד של אדם לא בהכרח חייו להיות המקצוע שלו, כיוון שבעולם הרוחני ה"מקצועות" הם תכונות שלפיהם הנשמה משתמשת בהם כדי לתרום להתפתחות הרוחנית שלה ושל שאר הנשמות בעולם.
ועל כן, באמצעות נומרולוגיה ניתן להבין אילו הם התכונות שיש לאדם, ואילו תחומים מתאימים לו לפי מידותיו והכלים איתם הוא הגיע לעולם עם המבנה הרוחני שלו, אבל הבחירה במקצוע תהיה שלו מתוך מספר אפשרויות.
כי אדם אמן בנפשו שאוהב ליצור, אם הוא יחליט ליצור באמצעות מוסיקה, כתיבה או ציור אילו הן כבר הבחירות שלו.
כמו שאדם שקיבל כלים ויכולות של "ייעוץ והדרכה" ומטרתו היא לעזור לאנשים, אך הוא גם רודף צדק יכול להיות מטפל, מאמן אישי אך יכול להיות גם עורך דין וכו.

"הכל צפוי והרשות נתונה" מלמעלה המדריכים, וה' רואים את כל הנעשה כאן איתנו כתמונה אחת, ציר הזמן, נמצא וקיים כאן בעולם בלבד, והוא נברא למענינו רק כאן יש לנו את האפשרות לשנות ולהשתנות, הדברים הטובים והרעים איתם אנחנו יוצאים מן העולם נשארים איתנו שם כולל התמכרויות.
לכן שאלה כמו, "מי ברא את ה' " יוצרת סוג של פרדוקס, היא שאלה פילוסופית שאינה יכולה להישאר, כי ה' נמצא מעל הזמן, הוא ברא את הזמן, ולפני שיצר אותנו ואת הזמן הוא עצמו לא היה נתון לציר זמן.
אז כששואלים "מי ברא את ה' " מסיקים שהיה מישהו או משהו לפני ה', זמן עבר מה שלא היה קיים.
בגלל טוענים שהוא תמיד היה קיים, או שכמו תאוריית היין ויאנג הוא הכל וכלום.
וכך אני מאמין שהוא נוצר מעצמו, יצר את עצמו, וכשיצר אותנו ואת הניגוד ואת היקום הוא נוצר כי כדי ליצור הוא היה צריך להפריד את עצמו.
כמו בפסוק "בראשית ברא ה' את השמיים ואת הארץ", העולם עצמו היה כלא היה, העולם נברא במילים, ומילים נותנות משמעות קיום לחומר ללא הגדרה.
אם תקחו ערימת גרוטאות ותקראו לה פח, הנה לכם בראתם פח.
וברגע שאתה מפריד בין ים ליבשה, בין "שמיים וארץ" אתה נותן הגדרה אתה יוצר באמצעות המילים משהו שלא היה קיים.
נחזור לעניין הגורל :) החלטתי לתת לכם מתנה קטנה, ובכדי לקבל הכוונה לגבי כיוון בחיים לרשום לך איך אתם יכולים לחשב באמצעות נומרולוגיה את נתיב הגורל שלכם.


אז ראשית מהו שביל הגורל?

לכל אדם בחיים יש תכונות מולדות, ואבני דרך לאורך החיים שמכוונים אותו למקום מסויים לגורל מסויים, באמצעות גילוי שבי הגורל ניתן להבין אילו תכונות על האדם לרכוש בגלגול הנוכחי בכדי לממש את הגורל שלו.

איך מחשבים את שביל הגורל?

 

תחילה לוקחים את תאריך הלידה שלנו, לדוגמה: 21-3-1975
ומצמצמים את המספרים, 2+1+3+1+9+7+5  = 28     2+8 = 10 = 1

וכך באמצעות צמצום המספרים עד שמגיעים למספר 1 בלבד מגיעים ל"שביל הגורל", אגב פתיחת מפה יותר רחבה גם לכל מספר בנפרד בתאריך הלידה יש משמעות.
תאריך הלידה של האדם קובע את ייעודו של האדם ולאן עליו לכוון את עצמו. והייעוד לא חייב להיות העיסוק של האדם.
כרגע אתן לכם את מספרי שביל הגורל ומשמעויותיהם.

שביל הגורל 1.
מנהלים – בעלי יכולת כושר ניהולי, אם אפשרות לעצמאים או מנהלים בחברות הייטק גדולות, כמובן שמנגד הם יכולים לנהל חנויות או מחסנים קטנים וצנועים.
יש בהם את הצורך לניהול, או עצמי או לאחרים אבל בסביבה ניהולית.

שביל הגורל 2.
מגשרים – אנשים שטובים ולפתור בעיות ובמציאת פתרונות לבעיות רגישות ומסובכות, יודעים לגשר ולייעץ, הם הגיעו לעולם בכדי לפתור בעיות גישור בזוגיות וילדים.

שביל הגורל 3.

אני היצירה – הגיעו לעולם לרומם את רוח הזולת באמצעות יצירתיות, ציור, שירה, כתיבה, נגינה וכו. מייצרים אנרגיה ומניעים את העולם על ידי יצירתם ועל ידי התרוממות הרוח של היקום.

שביל גורל 4.

מתקני העולם – ביקורתיים, פרקטיים, מבקרי היקום, אלו שרואים את הפרטים הקטנים ושהגיעו על מנת לתקן את העולם.

שביל הגורל 5.

משווקים – אנשים שבאו לשווק ולמכור את תוצרת היקום: מפרסמים ומפורסמים, אנשי מכירות, כל אלה שקשורים למשחק, מדיה, עיתונות ותקשורת, חופש ומרחב.

שביל הגורל 6.

אנשי משפחה – אנשים שהגיעו לעולם על מנת להקים משפחה, להיות מסורים לה ולגדלה, לשרת את הציבור ולתת מעצמם ולאחרים ללא תמורה.

שביל הגורל 7.

אנשי רוח וטיפול – מדריכים, אנשי רפואה טיפול ורוח, שהגיעו לעולם כמשאבי אנוש של היקום: עובדים סוציאליים, מטפלים בטיפול נפשי ופסיכולוגי, פילוסופים וכו'.

שביל הגורל 8.

אנשי סמכות וכוח – הגיעו לעולם כדי להאציל את סמכותם, מטפלים בטיפול נפשי ופסיכולוגי, פילוסופים וכו'.

שביל הגורל 9.

זמר רגאייהנביאים – אנשים שהגיעו לפה כדי להעביר מסר ולחנך את העולם, פילוסופיים, מקובלים, מרצים, וכל מי שמנחה לדרך חיים נכונה.

הנומרולוגיה הקבלית היא מדהימה, והפירושים כאן למספרי הגורל לקוחים מהספר של ניר גוטליב.
חשוב להבין, שאדם יכול להגיע לסביבת הגורל שלו ולבחור בעצמו מה להיות, למה הכוונה?
אם אתם צריכים להיות בסביבה טיפולים אז כנראה תגיעו למטפלים הרבה או כמטופלים או כמטפלים, הבחירה היא שלכם, אבל הסביבה שהנשמה שלכם צריכה להיות בה קשורה כבר לגורל וזה למה תהיה לכם משיכה עזה לשם.
כל אדם כאן יוכל לקבל כיוון באמצעות המידע הזה, ובתוכו לבחור בעצמו את התחומים שמעניינים אותו יותר ומושכים אותו יותר, אבל אין מנוס מלשלב, אם מרגיש את הצורך לעזור לאנשים אבל ביום הוא עובד כמנהל בכיר בחברה, אז בזמן הפנוי שלו הוא יכול לעזור לאדם קרוב חולה, להתנדב בארגון או עמותה, ואם הזמן לפתח את התחום שהוא יוכל גם להתפרנס ממנו.

באמצעות הנומרולוגיה  ניתן לגלות עוד הרבה מידע רב וחשוב לגבי החיים, הבחירות, המסלול התיקון וכך לנסות ולסלול את הדרך באמהם לכוונה.

מפה נומרולוגית

אשמח לשמוע את תגובתכם, לענות לשאלות שלכם בנושא, ולקבל מכם לייק + 1 ושיתופים :)

ובהצלחה במציאת הגורל שלכם והייעוד שלכם!

 

 

 

 

 

Share →

תגובות

  1. מאת נביאה קקון:

    תודה רבה!